Cristiano Ronaldo na ostrově Madeira vybaven Gianni Kavanaghem

Jak vidíte na obrázku, portugalský hvězdný hráč sedí doma se svými dětmi v bílém tričku z kolekce Diamond.

Není to poprvé, co se Cristiano Ronaldo objevil na veřejnosti v značkovém oblečení. Několik dní předtím, také na ostrově Madeira, současný fotbalista Juventusu, byl vyfocen v jiném bílém triku Gianni Kavanagh.

Proč si Cristiano Ronaldo vybral Gianni Kavanagh?

Pokud čtete tento článek a přemýšlíte, „Co mají společného Cristiano Ronaldo a Gianni Kavanagh? Proč Cristiano Ronaldo nosí tuhle značku? “

Cristiano Ronaldo, mnohými považován za nejlepšího fotbalistu vůbec, je postava, kterou není třeba nijak představovat. Zná ho téměř každý nebo dokonce každý. Hráč a kapitán portugalského fotbalového týmu je známý tím, že je skutečným vítězem, někým, kdo vždy opouští svou komfortní zónu, nastavuje nové cíle a bojuje za každou cenu. To jsou některé z charakteristik CR7, které jsou společné pro naši značku Gianni Kavanagh.

Pro ty, kteří znají Gianni Kavanagh, si jsou vědomi, že značka je mnohem víc než jen trička pro muže. Gianni Kavanagh je způsob, jak vyjádřit svůj charakter, svůj názor, svůj přístup, svou osobnost a touhu vyhrát. Toto je identita značky a je přítomna v každém kusu oblečení, který je vyroben pro muže a ženy.

Gianni Kavanagh považujeme za jedinečnou značku, výraznou a odvážnou, jako je Cristiano Ronaldo. CR7 našel v značce a v stylu způsob, jak vyjádřit jeho nebojácnou a bojovnou osobnost.

To je naším posláním - nabídnout s vysokou kvalitou poslední trendy streetwearové a sportovní módy a umožnit, aby naše oblečení inspirovalo vaši důvěru a vaše pravé já.

Pokud jste stejně jako Cristiano Ronaldo odlišený a nebojácný člověk, zůstaňte naladěni na nejnovější zprávy pro muže a ženy.

Folosim cookie-uri pentru a vă oferi servicii mai bune. Vizitând site-ul nostru, sunteți de acord cu principiile utilizării acestora. Mai multe informatii

My wishlist Contacteaza-ne
Vă rugăm să vă autentificați

COŞ

Cosul de cumparaturi este gol