Ricardo Quaresma – Nová tvář značky Gianni Kavanagh

"Když se ocitnu v situaci se třemi možnostmi, vždy se rozhodnu driblovat, místo přihrávky zpět. Jedná se o slová Ricarda Quaresmy, které slouží jako metafora způsobu, jakým žije svůj život. Překonávání a vůle jsou klíčové věci, kterými se řídí jeho práce. Tyto hodnoty se odrážejí v naší kolekce a jsou silnými pilíři spojenými s Giannim Kavanaghem, jehož bude v příštím roce ambasadorem. Neúcta je image Ricarda Quaresmy a našel způsob, jak ji vyjádřit v kolekci Gianni Kavanagh.

Ricardo Quaresma má za sebou dlouhou kariéru. V roce 2016 se stal mistrem Evropy. Nyní hraje za Portugalskou reprezentaci a Beşiktaş JK. Je to jeden z nejlepších portugalských hráčů, který je považován za jednu z největších světových hvězd. Známý je skvělým zakončením. 

Portugalský šampion představuje heslo MADE FOR WINNERS a bere ho jako způsob, jak čelit životu a jako průvodce talentem. Motivace jde nad rámec obtíží a výzvy živí vášeň. Partnerství mezi „portugalským Mustangem“ a Giannim Kavanaghem bylo další vzrušující výzvou, která vedla k uvolněnému focení. Výsledkem byly povedené fotografie, k nimž došlo díky silné identifikaci fotbalisty s oblečením. Spontánní kombinace mezi oblečením a Ricardem vyústila v obraz, který ilustruje kolekci vytvořenou pro sebevědomé, silné a vášnivé lidi.

Folosim cookie-uri pentru a vă oferi servicii mai bune. Vizitând site-ul nostru, sunteți de acord cu principiile utilizării acestora. Mai multe informatii

My wishlist Contacteaza-ne
Vă rugăm să vă autentificați

COŞ

Cosul de cumparaturi este gol